SF104/11N/11N/500MM
DigiKeys produktnummer
3628-SF104/11N/11N/500MM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SF104/11N/11N/500MM
Beskrivning
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial N-typ till N-typ 19,69" (500,00mm)
Kategori
2:a kontaktdonet
Plugg N-typ
Tillverkare
Huber+Suhner, Inc.
Kön 2:a kontakt
Hane
Serie
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Bulk
Längd
19,69" (500,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
N-typ till N-typ
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
Plugg N-typ
Frekvens - max
18 GHz
Kön 1:a kontakt
Hane
Färg
Blue
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C