PMASF550S/11SK/11SK/36IN
DigiKeys produktnummer
3628-PMASF550S/11SK/11SK/36IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PMASF550S/11SK/11SK/36IN
Beskrivning
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 36"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial 2,92mm till 2,92mm Koaxialkabel YD 3,70mm 36,00" (914,40mm)
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Huber+Suhner, Inc.
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
36,00" (914,40mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 3,70mm
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
2,92mm till 2,92mm
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
2,92mm plugg
Frekvens - max
40 GHz
Kön 1:a kontakt
Hane
Färg
Blue
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-50°C-125°C
2:a kontaktdonet
2,92mm plugg