PMA SF570E/11PC185/11PC185/36IN
DigiKeys produktnummer
3628-PMASF570E/11PC185/11PC185/36IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
COAX CBL 1.85MM TO 1.85MM 36"
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial 1,85mm till 1,85mm Koaxialkabel YD 5,80mm 36,00" (914,40mm)
Längd
36,00" (914,40mm)
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 5,80mm
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
1,85mm till 1,85mm
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
1,85mm plugg
Frekvens - max
70 GHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
2:a kontaktdonet
1,85mm plugg