PMA SF550S/11PC24/11PC24/36IN
DigiKeys produktnummer
3628-PMASF550S/11PC24/11PC24/36IN-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PMA SF550S/11PC24/11PC24/36IN
Beskrivning
COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 36"
Tillverkarens standardleveranstid
4 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial 2,4mm till 2,4mm Koaxialkabel YD 3,70mm 36,00" (914,40mm)
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Huber+Suhner, Inc.
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
36,00" (914,40mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 3,70mm
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
2,4mm till 2,4mm
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
2,4mm plugg
Frekvens - max
50 GHz
Kön 1:a kontakt
Hane
Färg
Blue
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
2:a kontaktdonet
2,4mm plugg