ETSB25E004800E
DigiKeys produktnummer
3186-ETSB25E004800ETR-ND - Remsa och spole (TR)
3186-ETSB25E004800ECT-ND - Remsbit (CT)
3186-ETSB25E004800EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ETSB25E004800E
Beskrivning
XTAL 1612 25MHZ,8P
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,015" (0,38mm)