E3SB40E00090DE
DigiKeys produktnummer
3186-E3SB40E00090DETR-ND - Remsa och spole (TR)
3186-E3SB40E00090DECT-ND - Remsbit (CT)
3186-E3SB40E00090DEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E3SB40E00090DE
Beskrivning
XTAL 3225 40MHZ, 12PF/10/20/-30+
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 40 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-30°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
40 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)