E3SB25E00000DE
DigiKeys produktnummer
3186-E3SB25E00000DETR-ND - Remsa och spole (TR)
3186-E3SB25E00000DECT-ND - Remsbit (CT)
3186-E3SB25E00000DEDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E3SB25E00000DE
Beskrivning
XTAL 3225 25MHZ, 10PF
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)