E3SB24E004000E
DigiKeys produktnummer
3186-E3SB24E004000ETR-ND - Remsa och spole (TR)
3186-E3SB24E004000ECT-ND - Remsbit (CT)
3186-E3SB24E004000EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E3SB24E004000E
Beskrivning
XTAL 3225 24MHZ, 18PF/10/10/-30+
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)