E1SB25E000009E
DigiKeys produktnummer
3186-E1SB25E000009ETR-ND - Remsa och spole (TR)
3186-E1SB25E000009ECT-ND - Remsbit (CT)
3186-E1SB25E000009EDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
E1SB25E000009E
Beskrivning
XTAL 2016 25MHZ, 6PF/30/30/-30+8
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±30ppm Kristaller 6pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)