NGCMB10AX32C
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
NGCMB10AX32C
DigiKeys produktnummer
480-6497-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NGCMB10AX32C
Beskrivning
SWITCH SNAP ACT 4PST 0.01A 30 MV
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Omkopplare 4PST-2NO/2NC Chassimontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NGCMB10AX32C Modeller
Kategori
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Tillverkare
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Operativ styrka
969gf
Serie
Frigöringskraft
224gf
Förpackning
Bulk
Arbetsläge
0,083" (2,1mm)
Artikelstatus
Aktiv
Förutslag
0,083" (2,1mm)
Krets
4PST-2NO/2NC
Differentiellt utslag
0,050" (1,3mm)
Brytarfunktion
På-Mom, Av-Mom
Överutslag
0,193" (4,9mm)
Strömklassning (Ampere)
10mA (DC)
Mekanisk livslängd
5 000 000 cykler
Märkspänning - DC
30 mV
Elektrisk livslängd
500 000 cykler
Styrdonstyp
Rullkolv
Arbetstemperatur
-25°C-75°C