CSNV1500N-124
DigiKeys produktnummer
480-CSNV1500N-124-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CSNV1500N-124
Beskrivning
CURRENT SENSOR HE/CL 1500A
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Strömsensorer 1500A 1 kanaler Halleffekt, sluten slinga Dubbelriktad Modul, enkel genomföring
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSNV1500N-124 Modeller
Kategori
Utgång
CAN-buss
Tillv.
Precision
±1%
Serie
Spänning - källa
7V-18V
Förpackning
Box
Ström - drift (max)
200mA
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C