C0402X102K050T
DigiKeys produktnummer
4587-C0402X102K050TTR-ND - Remsa och spole (TR)
4587-C0402X102K050TCT-ND - Remsbit (CT)
4587-C0402X102K050TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
Tillverkarens produktnummer
C0402X102K050T
Beskrivning
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
Kategori
Spänning - märkt
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)