Bilden för X.FL-2LP-044H2TS-A-94.5SM är inte tillgänglig
X.FL-2LP-044H2TS-A-94.5SM
DigiKeys produktnummer
26-X.FL-2LP-044H2TS-A-94.5SM-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
X.FL-2LP-044H2TS-A-94.5SM
Beskrivning
COAX CBL X.FL TO X.FL 3.7"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial X.FL till X.FL 3,720" (94,50mm)
Kategori
Kön 1:a kontakt
Hona
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
2:a kontaktdonet
W.FL-plugg, rätvinklig
Förpackning
Påse
Kön 2:a kontakt
Hona
Artikelstatus
Föråldrad
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Stil
X.FL till X.FL
Längd
3,720" (94,50mm)