ST80X-24S(30)
DigiKeys produktnummer
26-ST80X-24S(30)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-ST80X-24S(30)CT-ND - Remsbit (CT)
26-ST80X-24S(30)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ST80X-24S(30)
Beskrivning
CONN HEADER SMD 24POS 1MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 24 positioner 0,039" (1,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ST80X-24S(30) Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Hasphållare
Serie
Isoleringshöjd
0,378" (9,60mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontaktdonstyp
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Kontakttyp
Ospecifik
Egenskaper
Kortguide, monteringsfläns, avskärmad
Delning - hopkoppling
Arbetstemperatur
-30°C-80°C
Antal positioner
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal rader
1
Isolering, färg
Svart
Antal inlästa positioner
Alla
Strömklassning (Ampere)
0,5A
Stil
Spänningsvärde
100V