ST40X-10S-CV(30)
DigiKeys produktnummer
H125253-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ST40X-10S-CV(30)
Beskrivning
CONN PLUG 10POS SOLDER GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 lägen rektangulär Stickdon Kontakt Lödmetall Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ST40X-10S-CV(30) Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kabelterminering
Lödmetall
Förpackning
Tråg
Ledningstyp
Diskret
Artikelstatus
Aktiv
Egenskaper
Avskärmad
Kontaktdonstyp
Stickdon
Kontaktytbehandling
Guld
Kontakttyp
Ospecifik
Kontaktyta, tjocklek
8,00µin (0,203µm)
Antal positioner
10
Färg
Svart
Stigning
0,020" (0,50mm)