RP17-13RA-12SD(71)
RP17-13RA-12SD(71)
RP17-13RA-12SD(71)
DigiKeys produktnummer
HR1271-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RP17-13RA-12SD(71)
Beskrivning
CONN RCPT FMALE 12POS SIL SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Positioner rund kontakt Uttag (honuttag) Lödmetall
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RP17-13RA-12SD(71) Modeller
Kategori
Primärt material
Plast
Tillv.
Skalmaterial
Polykarbonat (PC)
Serie
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Silver
Förpackning
Tråg
Färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonstyp
Strömklassning (Ampere)
2A
Antal positioner
12
Spänningsvärde
100VAC, 140VDC
Skalstorlek - insats
13
Arbetstemperatur
-10°C-60°C