MS156LH1-HRMJ-088V300A
DigiKeys produktnummer
H125081-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MS156LH1-HRMJ-088V300A
Beskrivning
COAX CBL SMA TO MS-156 11.8"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial SMA till MS-156 11,811" (300,00mm)
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hane
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Längd
11,811" (300,00mm)
Artikelstatus
Senaste tidpunkt för inköp
Total impedans
50 Ohms
Stil
SMA till MS-156
Frekvens - max
6 GHz
1:a kontaktdonet
SMA-uttag
Färg
Grå
Kön 1:a kontakt
Hona
Arbetstemperatur
-30°C-70°C