Bilden för MDF76KBW-30S-1H(56) är inte tillgänglig
MDF76KBW-30S-1H(56)
DigiKeys produktnummer
26-MDF76KBW-30S-1H(56)TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MDF76KBW-30S-1H(56)
Beskrivning
CONN RCPT 30POS 1MM R/A SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positioner Uttag Kontakt 0,039" (1,00mm) Kortutskärning, ytmontering, högervinklad Guld
Kategori
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tillv.
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
12,0µin (0,30µm)
Serie
Isolering, färg
Beige
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Isoleringshöjd
0,061" (1,55mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktdonstyp
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontakttyp
Centerstripkontakt
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Stil
Kort till kabel/ledning
Egenskaper
Mjuklodsretention
Antal positioner
Strömklassning (Ampere)
Varierar efter trådgrovlek
Antal inlästa positioner
Alla
Spänningsvärde
200VAC