KW30-10S-1H(800)
DigiKeys produktnummer
26-KW30-10S-1H(800)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-KW30-10S-1H(800)CT-ND - Remsbit (CT)
26-KW30-10S-1H(800)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KW30-10S-1H(800)
Beskrivning
CONN HDR 1.0MM SMD 10POS R/A
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 10 positioner 0,039" (1,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KW30-10S-1H(800) Modeller
Kategori
Fästtyp
Spärrhake
Tillv.
Isoleringshöjd
0,156" (3,96mm)
Serie
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
8,00µin (0,203µm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - polstift
Guld
Kontaktdonstyp
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Stift
Isoleringsmaterial
Vätskekristallpolymer (LCP)
Delning - hopkoppling
Egenskaper
Plocka och placera, mjuklodsretention
Antal positioner
Arbetstemperatur
-55°C-105°C