KN13C0.7-30DP-0.4V(800)
DigiKeys produktnummer
26-KN13C0.7-30DP-0.4V(800)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-KN13C0.7-30DP-0.4V(800)CT-ND - Remsbit (CT)
26-KN13C0.7-30DP-0.4V(800)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KN13C0.7-30DP-0.4V(800)
Beskrivning
CONN 0.4MM SMD HDR 30POS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KN13C0.7-30DP-0.4V(800) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Plocka och placera, mjuklodsretention
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
1,97µtum (0,050µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
0,7mm
Antal positioner
30
Höjd över kort
0,022" (0,57mm)
Stigning
0,016" (0,40mm)