KFL2-2LP-04H1T-A-100(800)
DigiKeys produktnummer
26-KFL2-2LP-04H1T-A-100(800)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KFL2-2LP-04H1T-A-100(800)
Beskrivning
COAX CBL K.FL2 TO K.FL2 3.9"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial K.FL2 till K.FL2 Koaxialkabel YD 0,81mm 3,937" (100,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KFL2-2LP-04H1T-A-100(800) Modeller
Kategori
2:a kontaktdonet
K.FL2-kontakt, rätvinklad
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Kön 2:a kontakt
Hona
Serie
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Längd
3,937" (100,00mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kabeltyp
Koaxialkabel YD 0,81mm
Stil
K.FL2 till K.FL2
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
K.FL2-kontakt, rätvinklad
Frekvens - max
8 GHz