IT8D-288P-BGA-1H
DigiKeys produktnummer
26-IT8D-288P-BGA-1H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT8D-288P-BGA-1H
Beskrivning
CONN MEZZANINE 288 POS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
288 Positionskontakt Plugg, ospecifik Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IT8D-288P-BGA-1H Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Monteringssida
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Plugg, ospecifik
Sammankopplade stackhöjder
10mm, 13mm