IT8D-120P-BGA-1H
DigiKeys produktnummer
26-IT8D-120P-BGA-1H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT8D-120P-BGA-1H
Beskrivning
CONN MEZZANINE 120 POS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
190 (120 + 70 ström) Positionskontakt Plugg, ospecifik Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IT8D-120P-BGA-1H Modeller
Kategori
Monteringstyp
Ytmontering
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Förpackning
Tråg
Sammankopplade stackhöjder
10mm-46mm
Artikelstatus
Aktiv
Höjd över kort
0,285" (7,24mm)