Bilden för IT5HM-300S-BGA(37) är inte tillgänglig
IT5HM-300S-BGA(37)
DigiKeys produktnummer
26-IT5HM-300S-BGA(37)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT5HM-300S-BGA(37)
Beskrivning
CONN INTERPOSER 300 POS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
300 Positionskontakt Uttag Stapling Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IT5HM-300S-BGA(37) Modeller
Kategori
Stigning
0,059" (1,50mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Stapling
Serie
Egenskaper
Låsande
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Uttag
Sammankopplade stackhöjder
37mm