Bilden för IT5D-300S-BGA(39) är inte tillgänglig
IT5D-300S-BGA(39)
DigiKeys produktnummer
26-IT5D-300S-BGA(39)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT5D-300S-BGA(39)
Beskrivning
CONN INTERPOSER 300 POS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
300 Positionskontakt Uttag Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IT5D-300S-BGA(39) Modeller
Kategori
Stigning
0,059" (1,50mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Låsande
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Uttag
Sammankopplade stackhöjder
39mm