IT5-100P-35H(03)
DigiKeys produktnummer
26-IT5-100P-35H(03)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT5-100P-35H(03)
Beskrivning
CONN INTERPOSER 100 POS
EDA-/CAD-modeller
IT5-100P-35H(03) Modeller
Sammankopplade stackhöjder
35mm
Höjd över kort
1,331" (33,80mm)
Stigning
0,059" (1,50mm)