IT5-100P-18H(03)
DigiKeys produktnummer
26-IT5-100P-18H(03)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT5-100P-18H(03)
Beskrivning
CONN INTERPOSER 100 POS
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Mellanlägg Stapling Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IT5-100P-18H(03) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Monteringstyp
Stapling
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Egenskaper
Låsande
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
18mm
Kontaktdonstyp
Mellanlägg
Höjd över kort
0,661" (16,80mm)
Antal positioner
100
Basproduktens nummer
Stigning
0,059" (1,50mm)