IT3M-100S-BGA(37)
DigiKeys produktnummer
H11786-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT3M-100S-BGA(37)
Beskrivning
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Kontakt, ospecifik Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IT3M-100S-BGA(37) Modeller
Kategori
Antal rader
20
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Monteringssida
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, ospecifik
Sammankopplade stackhöjder
15mm-40mm
Antal positioner
100
Basproduktens nummer
Stigning
0,069" (1,75mm)