IT3D-100S-BGA(57)
DigiKeys produktnummer
H11777-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT3D-100S-BGA(57)
Beskrivning
CONN RCPT 100POS SMD GOLD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Kontakt, ospecifik Ytmontering Guld
Kategori
Antal rader
20
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kontaktsidan
Förpackning
Box
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Föråldrad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Kontakt, ospecifik
Sammankopplade stackhöjder
15mm-40mm
Antal positioner
100
Basproduktens nummer
Stigning
0,069" (1,75mm)