IT3-200P-32H(04)
DigiKeys produktnummer
IT3-200P-32H(04)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IT3-200P-32H(04)
Beskrivning
CONN INTERPOSER 200POS STACK
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
200 Positionskontakt Mellanlägg Stapling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IT3-200P-32H(04) Modeller
Kategori
Stigning
0,069" (1,75mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
40
Serie
Monteringstyp
Stapling
Förpackning
Tråg
Egenskaper
Låsande
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
15mm-40mm