HR34P-10WR-10P
DigiKeys produktnummer
26-HR34P-10WR-10P-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HR34P-10WR-10P
Beskrivning
RECEPTACLE, 10POS., 3A, IPX7, IP
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Positioner rund kontakt Uttag (hanstift) Lödkopp
Kategori
Primärt material
Plast
Tillv.
Skalmaterial
Polyamid (PA), nylon
Artikelstatus
Aktiv
Antal positioner
10
Skärmning
Skalstorlek - insats
10
Strömklassning (Ampere)
3A
Monteringstyp
Panelfäste
Spänningsvärde
200VAC, 250VDC
Monteringsfunktion
Fläns
Arbetstemperatur
-40°C-105°C