HR30-8PB-12P
DigiKeys produktnummer
HR1959-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HR30-8PB-12P
Beskrivning
CONN PLUG MALE 12P GOLD SLDR CUP
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 (ström) Positioner rund kontakt Stickdon (hanstift) Lödkopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HR30-8PB-12P Modeller
Kategori
Riktning
Nyckel
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Bakstycke, dragavlastning
Antal positioner
12 (ström)
Strömklassning (Ampere)
2A
Skalstorlek - insats
8
Spänningsvärde
30VAC, 42VDC
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-25°C-85°C