HIF3MBW-50D-2.54R(63)
DigiKeys produktnummer
26-HIF3MBW-50D-2.54R(63)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HIF3MBW-50D-2.54R(63)
Beskrivning
CONN HOUSING 2.54MM DUAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 lägen rektangulär Uttag Kontakt IDC Guld 28AWG
EDA-/CAD-modeller
HIF3MBW-50D-2.54R(63) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Fästtyp
Hasphållare
Serie
Kabelterminering
IDC
Förpackning
Tråg
Ledningstyp
Bandkabel
Artikelstatus
Aktiv
Ledningsdimension
28AWG
Kontaktdonstyp
Uttag
Egenskaper
Genomföring, polariserande nyckel, dragavlastning
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling
Guld
Antal positioner
50
Kontaktyta, tjocklek
5,90µtum (0,150µm)
Stigning
0,100" (2,54mm)
Färg
2
Basproduktens nummer
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)