HIF3GA-2.54SP
DigiKeys produktnummer
H122693-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HIF3GA-2.54SP
Beskrivning
CONN HSG
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 (1 x 2) Position shuntkontaktdon Svart Stängd ovansida 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
HIF3GA-2.54SP Modeller
Kategori
Antal positioner eller stift (rutnät)
2 (1 x 2)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Stigning
0,100" (2,54mm)
Förpackning
Påse
Höjd
0,264" (6,70mm)