HIF3B-30D-2.54R
DigiKeys produktnummer
H123716-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HIF3B-30D-2.54R
Beskrivning
CONN SOCKET 30POS IDC 28AWG GOLD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 lägen rektangulär Uttag Kontakt IDC Guld 28AWG
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HIF3B-30D-2.54R Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,100" (2,54mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kabelterminering
IDC
Förpackning
Tråg
Ledningstyp
Bandkabel
Artikelstatus
Föråldrad
Ledningsdimension
28AWG
Kontaktdonstyp
Uttag
Egenskaper
Genomföring, dragavlastning
Kontakttyp
Honuttag
Kontaktytbehandling
Guld
Antal positioner
30
Färg
Svart
Stigning
0,100" (2,54mm)