H.FL75-2LP-084H-A-500
DigiKeys produktnummer
H5020-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
H.FL75-2LP-084H-A-500
Beskrivning
COAX CBL H.FL TO H.FL 19.6"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial H.FL till H.FL 19,69" (500,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
H.FL75-2LP-084H-A-500 Modeller
Kategori
Kön 2:a kontakt
Hona
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Längd
19,69" (500,00mm)
Förpackning
Bulk
Total impedans
75 Ohms
Artikelstatus
Aktiv
Frekvens - max
1.5 GHz
Stil
H.FL till H.FL
Färg
Svart
1:a kontaktdonet
H.FL-plugg, rätvinklig
Egenskaper
Avskärmad
Kön 1:a kontakt
Hona
Arbetstemperatur
-40°C-90°C
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Basproduktens nummer
2:a kontaktdonet
H.FL-plugg, rätvinklig
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 254
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Bulk
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 112,85000kr 112,85
10kr 95,86600kr 958,66
25kr 89,86240kr 2 246,56
50kr 85,57100kr 4 278,55
100kr 81,48750kr 8 148,75
300kr 75,41307kr 22 623,92
500kr 72,74596kr 36 372,98
1 000kr 69,27808kr 69 278,08
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
COAX CBL H.FL TO H.FL 3.9"