GT8E-14DS-HU är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Assmann WSW Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Assmann WSW Components
I lager: 0
Datablad
14 Rektangulära kontakter - höljen Stickdon Svart 0,079" (2,00mm)
GT8E-14DS-HU
DigiKeys produktnummer
H123630-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GT8E-14DS-HU
Beskrivning
CONN PLUG HSG 14POS 2.00MM
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GT8E-14DS-HU Modeller
Kategori
Radmellanrum
0,079" (2,00mm)
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Aktiv
Färg
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal positioner
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Stigning
0,079" (2,00mm)