Bilden för GT32-4DP-1.5H(B)(12) är inte tillgänglig
GT32-4DP-1.5H(B)(12)
DigiKeys produktnummer
26-GT32-4DP-1.5H(B)(12)TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GT32-4DP-1.5H(B)(12)
Beskrivning
INTERCONNECT RECTANGULAR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 4 positioner 0,059" (1,50mm)
Kategori
Monteringstyp
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Serie
Fästtyp
Spärrhake
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Isoleringshöjd
0,441" (11,20mm)
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktform
Rektangulär
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Delning - hopkoppling
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Antal positioner
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Antal rader
2
Egenskaper
Mjuklodsretention
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Grön
Stil
Strömklassning (Ampere)
1A
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
30VAC