GT32-10S-1.5C
GT32-10S-1.5C
GT32-10S-1.5C
DigiKeys produktnummer
H122663-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GT32-10S-1.5C
Beskrivning
CONN SOCKET HSG 10POS 1.50MM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 Rektangulära kontakter - höljen Uttag Grå 0,059" (1,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GT32-10S-1.5C Modeller
Kategori
Antal rader
1
Tillv.
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Kontaktterminering
Crimp
Förpackning
Påse
Färg
Grå
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringsmaterial
Polybutylentereftalat (PBT)
Kontaktdonstyp
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Kontakttyp
Honuttag
Anmärkning
Kontakter säljes separat
Antal positioner
Basproduktens nummer
Stigning
0,059" (1,50mm)