Bilden för GT25-32DP-2.2H(56) är inte tillgänglig
GT25-32DP-2.2H(56)
DigiKeys produktnummer
26-GT25-32DP-2.2H(56)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GT25-32DP-2.2H(56)
Beskrivning
CONN PIN HEADER PCB SMD R/A
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering, högervinklad 32 positioner 0,087" (2,20mm)
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Fästtyp
Push-Pull
Serie
Isoleringshöjd
0,512" (13,00mm)
Förpackning
Bulk
Kontaktform
Kvadrat
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Kontakttyp
Stift
Kontaktmaterial
Mässing
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Polyamid (PA), nylon
Antal positioner
Egenskaper
Mjuklodsretention
Antal rader
2
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Grå
Stil
Strömklassning (Ampere)
3A
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
250VAC