FX8-100P-SV1(71) är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
I lager: 0
Datablad
100 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Hirose FunctionMAX Board-to-Board Connectors | Digi-Key Daily
FX8-100P-SV1(71)
DigiKeys produktnummer
FX8-100P-SV1(71)-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX8-100P-SV1(71)
Beskrivning
CONN HDR 100POS SMD GOLD
EDA-/CAD-modeller
FX8-100P-SV1(71) Modeller
Förpackning
Tråg
Sammankopplade stackhöjder
4mm
Höjd över kort
0,152" (3,85mm)
Antal positioner
100
Basproduktens nummer
Stigning
0,024" (0,60mm)