FX8-100P-SV(93)
DigiKeys produktnummer
26-FX8-100P-SV(93)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX8-100P-SV(93)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX8-100P-SV(93)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX8-100P-SV(93)
Beskrivning
CONN HDR 100POS SMD GOLD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX8-100P-SV(93) Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Sammankopplade stackhöjder
3mm
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,096" (2,45mm)
Antal positioner
100
Basproduktens nummer
Stigning
0,024" (0,60mm)