Bilden för FX26-60P-1SV5 är inte tillgänglig
FX26-60P-1SV5
DigiKeys produktnummer
26-FX26-60P-1SV5TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX26-60P-1SV5CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX26-60P-1SV5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX26-60P-1SV5
Beskrivning
CONN HDR 1MM VERT SMD 60POS
Detaljerad beskrivning
60 Positionskontakt Uttag, flytande Ytmontering Guld
Kategori
Stigning
0,039" (1,00mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
2
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Egenskaper
Kortguide, mjuklodsretention
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktdonstyp
Uttag, flytande
Höjd över kort
0,594" (15,10mm)