Bilden för FX26-40S-1SV18 är inte tillgänglig
FX26-40S-1SV18
DigiKeys produktnummer
26-FX26-40S-1SV18TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX26-40S-1SV18
Beskrivning
INTERCONNECT RECTANGULAR
Detaljerad beskrivning
40 Positionskontakt Uttag, flytande Ytmontering Guld
EDA-/CAD-modeller
FX26-40S-1SV18 Modeller
Kategori
Stigning
0,039" (1,00mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
2
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Egenskaper
Kortguide
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktdonstyp
Uttag, flytande
Sammankopplade stackhöjder
18mm, 23mm
Antal positioner
40
Höjd över kort
0,579" (14,70mm)