FX26-30S-1SV15
DigiKeys produktnummer
26-FX26-30S-1SV15TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX26-30S-1SV15CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX26-30S-1SV15
Beskrivning
30 POSITION CONNECTOR RECEPTACLE
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 Positionskontakt Uttag, flytande Ytmontering Guld
Kontaktdonstyp
Uttag, flytande
Sammankopplade stackhöjder
15mm
Höjd över kort
0,461" (11,70mm)
Stigning
0,039" (1,00mm)