Bilden för FX23L-40P-0.5SV10(20) är inte tillgänglig
FX23L-40P-0.5SV10(20)
DigiKeys produktnummer
26-FX23L-40P-0.5SV10(20)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX23L-40P-0.5SV10(20)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX23L-40P-0.5SV10(20)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23L-40P-0.5SV10(20)
Beskrivning
44 (40 + 4 POWER) POSITION CONNE
Detaljerad beskrivning
40 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Egenskaper
Kortguide
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,504" (12,80mm)