FX23L-120P-0.5SV10
DigiKeys produktnummer
FX23L-120P-0.5SV10-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23L-120P-0.5SV10
Beskrivning
CONN HDR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
124 (120 + 4 ström) Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX23L-120P-0.5SV10 Modeller
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
4,00µin (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Höjd över kort
0,348" (8,84mm)
Antal positioner
124 (120 + 4 ström)
Basproduktens nummer
Stigning
0,020" (0,50mm)