FX23-100P-0.5SV20(20)
DigiKeys produktnummer
26-FX23-100P-0.5SV20(20)TR-ND - Remsa och spole (TR)
26-FX23-100P-0.5SV20(20)CT-ND - Remsbit (CT)
26-FX23-100P-0.5SV20(20)DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX23-100P-0.5SV20(20)
Beskrivning
CONN HDR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 Positionskontakt Hållare, ytterhöljeskontakter Ytmontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX23-100P-0.5SV20(20) Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Antal rader
2
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstyp
Ytmontering
Serie
Egenskaper
Kortguide
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
3,94µtum (0,100µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, ytterhöljeskontakter
Sammankopplade stackhöjder
20mm, 30mm
Antal positioner
100
Höjd över kort
0,703" (17,85mm)
Stigning
0,020" (0,50mm)