FX22-80S-0.5SH
DigiKeys produktnummer
H122990TR-ND - Remsa och spole (TR)
H122990CT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX22-80S-0.5SH
Beskrivning
CONN RCPT 80POS R/A SMD
Detaljerad beskrivning
80 Positionskontakt Kontakt, ospecifik Ytmontering, högervinklad
EDA-/CAD-modeller
FX22-80S-0.5SH Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
1
Serie
Monteringstyp
Ytmontering, högervinklad
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Egenskaper
Kortguide
Artikelstatus
Aktiv
Höjd över kort
0,165" (4,20mm)