FX22-40S-0.5SH
DigiKeys produktnummer
H122987TR-ND - Remsa och spole (TR)
H122987CT-ND - Remsbit (CT)
H122987DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FX22-40S-0.5SH
Beskrivning
CONN RCPT 40POS R/A SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
40 Positionskontakt Kontakt, ospecifik Ytmontering, högervinklad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX22-40S-0.5SH Modeller
Kategori
Stigning
0,020" (0,50mm)
Tillverkare
Hirose Electric Co Ltd
Antal rader
1
Serie
Monteringstyp
Ytmontering, högervinklad
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Egenskaper
Kortguide
Artikelstatus
Aktiv
Höjd över kort
0,165" (4,20mm)